KAMPANIA ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2022

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Tegoroczna kampania została przygotowana specjalnie z myślą o wsparciu dzieci i młodzieży w budowaniu kompetencji i umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami. Stąd hasło kampanii – „Nie czas na nudę!”- która ma wspierać młode pokolenie w ponownym odnajdywaniu się w realnym świecie i w powrocie do równowagi.

Ważnym elementem kampanii są konkursy.

W tym roku uczniowie mogą wziąć udział w 4 konkursach:

1. Nie czas na nudę!konkurs plastyczno-literacki (indywidualny); dla uczniów klas 1-8, termin: do 30 czerwca 2022 r.

2. Zagraj w skoczkakonkurs logiczny (indywidualny); dla uczniów klas 1-8, termin: do 30 czerwca 2022 r.

3. Nie czas na nudę! konkurs filmowy (zespołowy – dla klas i grup świetlicowych), termin: do 30 listopada 2022 r.

4. Jak miło razem spędzać czas – zielonogórski konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-8, termin do 30 września 2022 r.

Informacje o konkursach, regulaminy oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział i przetwarzanie danych osobowych dziecka można znaleźć na stronie https://trzezwyumysl.pl/2021/12/konkursy-ztu-2022/

lub w gabinecie pedagoga – sala 300A

..: czytaj więcej :..