Kadra

DYREKCJA

  • Brychcy Andrzej – dyrektor, wychowanie fizyczne
  • Brylla Dorota- wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna
  • Dmuch Małgorzata – wicedyrektor,  edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne
  • Gajewska-Dzielińska Hanna- wicedyrektor , historia
  • Kalinowska Lidia- wicedyrektor, matematyka

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

  • Gajewska Bożena- przewodnicząca
  • Borowska Magdalena
  • Dziachan Agnieszka
  • Głowacka Bogusława
  • Grobel Joanna
  • Jermakowicz-Dyrka Katarzyna
  • Jurków Beata
  • Karnecka Iwona
  • Kiełczawa Jolanta
  • Krzyżaniak-Ossowska Dorota
  • Kuśnierz Marta
  • Lenica Anna
  • Nisztuk Justyna
  • Pazio Beata
  • Piechocka Mirella
  • Ratuś Żaneta
  • Rykier Wiesława
  • Sienkiewicz-Ryczkowska Marzena
  • Wanat Grażyna
  • Wargowiak Agnieszka

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI RELIGII

  • Wilk Jolanta-przewodnicząca
  • Bensz-Idziak Anna
  • Herbut Agnieszka
  • Golonka Robert
  • Kurosz Beata

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKA POLSKIEGO

  • Skibińska Katarzyna – przewodnicząca
  • Cieślak-Jerszyńska Magdalena
  • Legieta Beata
  • Opala Agnieszka
  • Słabowska-Delong Beata
  • Szymerowska Beata
  • Wojtyła Magdalena
  • Zidek Justyna

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI HISTORII, ETYKI I PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH

  • Kamiński Łukasz – przewodniczący, historia, etyka
  • Gajewska-Dzielińska Hanna – historia, etyka
  • Żuk Maria – historia
  • Brylla Dorota – etyka
  • Cieślak-Jerszyńska Magdalena – etyka
  • Gawron Aneta – muzyka
  • Jatczak Jacek- muzyka, plastyka
  • Obuchowicz Apolonia – plastyka

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH

  • Dąbek Danuta– przewodnicząca, język angielski
  • Brylla Daria – język niemiecki
  • Gawron Aneta-język angielski
  • Holli-Jakuszak Lidia – język niemiecki
  • Kalinowska Joanna – język angielski
  • Karczmar Dominik- język angielski
  • Miczyńska Elwira – język niemiecki
  • Rudnicka Magdalena – język angielski
  • Stachowska Katarzyna-język angielski
  • Wanat Kalina-język angielski
  • Wojciszewska Katarzyna – język niemiecki

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI  MATEMATYKI

  • Smerda Alina– przewodnicząca
  • Gołąb Dorota
  • Jaskuła Jakub
  • Kalinowska Lidia
  • Nowak Anna
  • Runiec Małgorzata
  • Stankiewicz Jarosław
  • Szrajber Kamila
  • Żurek Anna

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI  PRZEDMIOTÓW PRZYRODNICZYCH

  • Lorczak Dorota-przewodnicząca, przyroda
  • Bielska Alicja – biologia, przyroda
  • Fuławka Piotr – biologia, przyroda
  • Liczner-Horniak Beata – przyroda
  • Pachciarek Ewa – chemia
  • Szatkowska Eulalia – geografia
  • Wawszczyk Ewa – fizyka

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI INFORMATYKI I TECHNIKI

  • Jasiński Cezary – przewodniczący, informatyka
  • Przyślak Dawid – informatyka
  • Pyrka Krzysztof – technika

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  • Dzielińska Małgorzata- przewodnicząca
  • Brychcy Andrzej
  • Dalecka Martyna
  • Dmuch Małgorzata
  • Huszcza – Buldyk Maja
  • Pawelec Marcin
  • Serba Jarosław
  • Teśluk Beata

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY

  • Stankiewicz Katarzyna- kierownik świetlicy
  • Baranowska Ewa
  • Duber Magdalena
  • Hałas Wioletta
  • Henke-Widzińska Jolanta
  • Kiszowara Ewa
  • Królicka Monika
  • Łuczkiewicz Anna
  • Mańko Martna
  • Mazur Alicja
  • Popiel Jolanta
  • Ptasznik Ewa
  • Stąpaj Paulina
  • Strzałka Agnieszka
  • Suchodolska-Obuchowicz Danuta
  • Tarnowska – Pietrzak Agnieszka
  • Ważelińska Monika

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI BIBLIOTEKARZY

  • Lepak-Rzyman Małgorzata
  • Ostrowska Jolanta

ZESPÓŁ POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

  • Graczyk Urszula- logopeda
  • Jankowiak – Kapica Małgorzata – terapeuta
  • Kotowska Agata- psycholog
  • Kowalczyk Jowita – pedagog
  • Szczepuła-Szulen Ewa- logopeda
  • Zaremba Elżbieta- pedagog