Uczniowie  i rodzice klas IV-VIII !

W styczniu 2021   roku   na terenie szkoły   odbędzie  się pierwszy etap wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Terminy konkursów szkolnych:

Konkurs Przedmiotowy z Historii                             – 12 I 2021 r –   godz. 8.00

Konkurs Przedmiotowy z Geografii                         –  15 I 2021 r – godz. 8.00

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego    –    13  I 2021 r – godz. 8.00

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki                     –   14 I 2021 r – godz. 8.00

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki                               –  19 I 2021 r – godz. 8.00

Konkurs Przedmiotowy z Chemii                             –   20 I 2021 r – godz. 8.00

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego       –   21 I 2021 r –  godz. 8.00

Konkurs Przedmiotowy z Biologii                           –   22 I 2021 r – godz. 8.00

Konkurs  Przedmiotowy z Języka Polskiego           –   18 I 2021 r – godz. 8.00

Podstawowe informacje:

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas IV-VIII SP 18.
  2. Uczeń ma prawo przystąpić do każdego konkursu organizowanego w szkole.
  3. Do 20 listopada 2020 r uczniowie zgłaszają  nauczycielom uczącym danego przedmiotu  chęć udziału w konkursie.
  4. 7 grudnia 2020 roku na stronie szkoły zostaną zamieszczone listy uczestników poszczególnych konkursów.

5.Testy i zadania konkursowe do etapu szkolnego przygotowują  i sprawdzają szkolne komisje konkursowe powołane Zarządzeniem Dyrektora Szkoły z  12 października 2020 r.

1. Dla uczestników, którzy z różnych przyczyn nie przystąpią do Konkursu
    w wyznaczonym dniu, nie przewiduje się dodatkowego terminu konkursu.
  2. Do zawodów rejonowych awansują uczniowie, którzy w zawodach szkolnych uzyskali nie mniej niż 85% punktów możliwych do zdobycia.

8.Wyniki uczniów zostaną podane na stronie internetowej szkoły najpóźniej 3 dnia  po przeprowadzeniu konkursu, natomiast  lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego ogłoszona zostanie na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim .

1. Prace konkursowe udostępnia się do wglądu uczestnikom lub ich rodzicom (prawnym opiekunom), na ich indywidualny pisemny wniosek, skierowany do dyrektora szkoły– trzeciego dnia od ogłoszenia wyników (licząc dni robocze), w godzinach od 800 do 1400.

Udostępnienie pracy odbywa się w szkole w  obecności  dyrektora  szkoły (albo upoważnionych przez niego osób) i trwa do 20 minut.

Wgląd do pracy konkursowej nie obejmuje możliwości fotografowania lub kopiowania pracy.

1. Przystąpienie do Konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników na potrzeby organizacji Konkursu, w tym publikowania wyników na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania oraz do żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Żądanie zaprzestania przetwarzania swoich danych jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Konkursie

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów, uprawnień laureatów oraz przykładowe testy z lat poprzednich znajdą Państwo na stronie : http://ko-gorzow.edu.pl/category/rodzice-i-uczniowie/konkursy-olimpiady-i-turnieje/konkursy-przedmiotowe/

Zapraszamy zainteresowanych uczniów o zgłaszanie się do nauczycieli przedmiotów.