Dziennik Vulcan

Trzymaj formę

Informacje o szkole

Koncert Bożonarodzeniowy

Znalezione obrazy dla zapytania dar serca

Szanowni Rodzice!

Czas płynie tak szybko, że wielu z nas na pewno nie wierzy, że Święta Bożego Narodzenia już za kilkanaście dni. Bez pośpiechu będziemy delektować się każdą chwilą spędzoną z rodziną. Jak zawsze, uśmiech dziecka będzie najważniejszy.

To nasze kolejne Święta, więc mamy już tę mądrość, że źródłem radości i szczęścia jest obdarowywanie.

Z tego właśnie powodu, szczególnie w okresie przedświątecznym, podejmowane są projekty na rzecz innych osób, a my chętnie się w nie włączamy. Chcemy podzielić się dobrem, wierząc, że możemy zmienić świat na lepsze.

Lubimy, kiedy nasz udział w projekcie kończy się sukcesem. Wzruszeni dowiadujemy się o tym z mediów. Często jednak nie zauważamy, że pomocy potrzebują osoby z naszego najbliższego otoczenia.

Działając w Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 18 w Zielone Górze wiemy doskonale, że  dzieci potrzebujące wsparcia są obok nas - siedzą z naszymi pociechami w ławce, razem bawią się i uczą, chodzą do szkolnej stołówki i śmieją się na przerwach, choć nie zawsze jest łatwo.

Drodzy Rodzice, Koncert Bożonarodzeniowy (14 grudnia 2016 r. godz.17.30), organizowany corocznie w Szkole, jest odpowiedzią Nauczycieli, Rodziców i dzieci na naturalną potrzebę człowieka czynienia dobra.  W realizację Koncertu - z własnej inicjatywy - włączają się nasze dzieci, które swoje talenty, zdolności i czas dedykują wszystkim tym, którzy zechcą współtworzyć paczkę.

Wychowawcy klas czekają na Państwa dary serca. Z pewnością i w tym roku, z Państwa pomocą, uda się nam przygotować wiele paczek, które uszczęśliwią dzieci. Tej radości zawsze towarzyszy wzruszenie Rodziców, którzy nie umieją i nie chcą ukrywać wdzięczności. Nie jest ważna ani ilość, ani cena podarunku. Każdy Państwa dar jest bezcenny i oczekiwany. Każdy spowoduje pozytywną zmianę w życiu drugiego człowieka. Najwięcej radości sprawiają dzieciom zabawki, słodycze i materiały papiernicze. Ale mile widziane będą wszelkie dary.

Drodzy Rodzice, zbiórka darów serca trwa do 09 grudnia 2016 r.

Pokażmy dzieciom naszą jedność, wrażliwość i troskę o innych. Pokażmy, że pomagać to zaszczyt i przyjemność. Bo dobro wraca.

Z wyrazami szacunku,

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 18 w Zielonej Górze

· Dorota dnia grudzień 06 2016 08:37:17 · Drukuj

Konkurs

Znalezione obrazy dla zapytania wyniki konkursu

WYNIKI KONKURSU DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI

NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KSIĄŻKĘ O PATRONIE SZKOŁY – ARKADYM FIEDLERZE

Kategoria klas IV – klasa IV f – wychowawca-p. Justyna Zidek

Kategoria klas V – klasa V e – wychowawca – p. Dorota Lorczak

Kategoria klas VI – klasa VI g – wychowawca – p. Katarzyna Skibińska.

Gratulujemy zwycięzcom oraz  pozostałym uczniom, ponieważ wszyscy włożyli bardzo dużo pracy w przygotowanie ciekawych książek o Arkadym Fiedlerze.

Wszystkie książki można obejrzeć w szkolnej bibliotece.

· Dorota dnia grudzień 07 2016 09:57:05 · Drukuj

Konkurs
Znalezione obrazy dla zapytania festiwal piosenki angielskiej i niemieckiej

Wyniki Festiwalu Piosenki Angielskiej i Niemieckiej, który odbył się podczas
Dni Patrona Szkoły w dniach 24 i 25 listopada 2016 roku.

· Dorota dnia grudzień 06 2016 13:55:08 · Drukuj

Konkurs

9.11.2016 odbył się w SP 17 konkurs literacki ph. „Przyjaciele naszego dzieciństwa”.

Julia Piasecka (kl. 3c), Mikołaj Ambrożko (kl. 3e) i Adam Skalski (kl. 3j) wykazali się wspaniałą wiedzą na temat twórczości poety Włodzimierza Ścisłowskiego.

Adam Skalski zajął II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

· Dorota dnia listopad 14 2016 11:13:40 · Drukuj

Konkurs

Znalezione obrazy dla zapytania dzień postaci z bajek

PODSUMOWANIE DNIA

POSTACI Z BAJEK

z 4 listopada 2016

..: czytaj więcej :..

· Dorota dnia listopad 10 2016 11:12:27 · Drukuj

Kącik czytelniczy dla rodziców
KĄCIK CZYTELNICZY DLA RODZICÓW

POCZYTAJ MI MAMO! POCZYTAJ MI TATO!

Znalezione obrazy dla zapytania kącik czytelniczy dla rodziców

Bardzo dziękujemy mamie naszych uczennic za kolejny głos w czytelniczych fascynacjach. Jest on o tyle ważny, bo wypływa z Państwa doświadczeń, które są dla nas bezcenne!

Pozdrawiamy serdecznie Panią Monikę i dziękujemy za piękne i mądre słowa, poniżej zamieszczamy recenzje ulubionych książek.

..: Recenzje ulubionych książek :..

· Dorota dnia listopad 09 2016 11:16:03 · Drukuj

Znalezione obrazy dla zapytania przecinek i kropka 2016

Szanowni Państwo.

Prosimy Was o głosy na Szkołę nr 18 w konkursie organizowanym przez EMPIK
„Przecinek i Kropka”.
Nasze dzieci stworzyły pracę plastyczną, aby wygrać książki do biblioteki
i świetlicy szkolnej. Pragniemy stworzyć przytulny kącik czytelniczy, który umożliwi najmłodszym „załapaniE bakcyla” czytania.
Do wygrania jest aż 1000 nowych, pięknych i ciekawych książek dla dzieci.
Zachęcamy Państwa do wsparcia naszej akcji, a tym samym działania na rzecz naszej wspólnej szkolnej społeczności i naszych dzieci
Głosować można każdego dnia zwiększając tym samym nasze szanse.
Link do strony:

Z góry dziękujemy
Wychowawcy świetlicy

· Dorota dnia październik 15 2016 17:51:02 · Drukuj

Kącik czytelniczy
KĄCIK CZYTELNICZY

Znalezione obrazy dla zapytania kącik czytelniczy

· Dorota dnia październik 12 2016 12:32:48 · Drukuj

· Dorota dnia październik 05 2016 16:15:47 · Drukuj

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

· Zasady opłat za zniszczone lub zgubione podręczniki

· Rada Rodziców - kontakt

Festiwal

Akademia Przyszłości

Mały mistrz

Z informatyką Tu i Tam

Dodaj kanał RSS

1,383,932 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.