Pracownia Robótek Ręcznych

Pracownia robótek ręcznych – to pracownia, która powstała dzięki udziałowi w programie Laboratoria Przyszłości. Na wyposażeniu naszej sali techniczno-plastycznej znalazły się farby akrylowe oraz niezbędne narzędzia do robótek ręcznych: maszyny do szycia, szydełka, druty, włóczki, filce, duża ilość nici, kordonków, muliny. Nie zabrakło także żelazka i deski do prasowania. Szafka z pojemnikami pozwala na uporządkowanie i funkcjonalne przechowywanie wszystkich akcesoriów.

W roku szkolnym 2023/2024 w pracowni odbywają się zajęcia dodatkowe:

• „Plastyczne łapki” – koło zainteresowań dla uczniów klas 2 prowadzone przez p. Justynę Dąbek. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 8.55-10.00.
  • „Dzierganki” – koło zainteresowań dla uczniów klas 2 prowadzone przez p. Dorotę Zarzycką. Zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. 12.55-13.40.
  • „Wyszywanki” – koło zainteresowań dla uczniów klas 1-3 prowadzone przez p. Annę Krawczak. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w godz. 9.50-10.35.

Zachęcamy do oglądania zdjęć oraz filmów dokumentujących pracę naszych uczniów z wykorzystaniem sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości w naszych mediach społecznościowych.