Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 40

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 40

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 42

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 42

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 43

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 43

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 44

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php:18) in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 192
Szkoła Podstawowa nr 18 - Kadra
Dziennik Vulcan

Trzymaj formę

Gazetka szkolna

Nawigacja

Informacje o szkole

Plan lekcji

Dokumenty szkolne

Zajęcia pozalekcyjne

Konkursy

banner

Kadra
Kadra Szkoły Podstawowej nr 18


Brychcy Andrzej - dyrektor, wychowanie fizyczne

Brylla Dorota- wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna

Dmuch Małgorzata - wicedyrektor,  edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne

Gajewska-Dzielińska Hanna- wicedyrektor , historia

Kalinowska Lidia- wicedyrektor, matematyka

Zespół nauczycieli oddziału zerowego

Wargowiak Agnieszka

Zarzycka Dorota

Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

Gajewska Bożena- przewodnicząca

Andrys Malwina

Borowska Magdalena

Brylla Dorota

Budynek Małgorzata

Dziachan Agnieszka

Głowacka Bogusława

Grobel Joanna

Jermakowicz-Dyrka Katarzyna

Jurków Beata

Karnecka Iwona

Kiełczawa Jolanta

Kloc Aleksadra

Kozłowska Urszula

Krzyżaniak-Ossowska Dorota

Kwiatkowska Joanna

Lenica Anna

Mihułka Dorota

Nisztuk Justyna

Pazio Beata

Piechocka Mirella

Ratuś Żaneta

Rymaszewska Ilona

Sienkiewicz-Ryczkowska Marzena

Wanat Grażyna

Ważelińska Monika

Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych:

Skibińska Katarzyna – przewodnicząca, język polski

Cieślak-Jerszyńska Magdalena-język polski

Legieta Beata-język polski

Słabowska-Delong Beata-język polski

Szymerowska Beata-język polski

Zidek Justyna- język polski

Gajewska-Dzielińska Hanna- historia, etyka

Kamiński Łukasz- historia, etyka

Jatczak Jacek- muzyka, plastyka

Obuchowicz Apolonia - plastyka

Zespół nauczycieli języków obcych:

Dąbek Danuta– przewodnicząca, język angielski

Holli-Jakuszak Lidia – język niemiecki

Wojciszewska Katarzyna – język niemiecki

Karczmar Dominik- język angielski

Głąb Agata-język angielski

Gawron Aneta-język angielski

Stachowska Katarzyna-język angielski

Wanat Kalina-język angielski

Zespół nauczycieli  matematyki i przyrody:

Smerda Alina– przewodnicząca, matematyka

Gołąb Dorota - matematyka

Kalinowska Lidia-matematyka

Runiec Małgorzata-matematyka

Stankiewicz Jarosław-matematyka

Żurek Anna-matematyka

Fuławka Piotr-przyroda

Liczner-Horniak Beata-przyroda

Lorczak Dorota-przyroda

Żuk Maria-przyroda

Zespół nauczycieli informatyki i techniki:

Pokorska Lidia- przewodnicząca ,informatyka

Teśluk Beata- informatyka,wychowanie fizyczne

Pyrka Krzysztof—informatyka, technika

Żurek Anna - matematyka, informatyka

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego:

Dzielińska Małgorzata- przewodnicząca

Brychcy Andrzej

Dalecka Małgorzata

Dmuch Małgorzata

Pawelec Marcin

Serba Jarosław

Teśluk Beata

Zespół nauczycieli świetlicy:

Stankiewicz Katarzyna- kierownik świetlicy

Aleksandrowicz Magdalena

Baranowska Ewa

Bronicka Kamila

Hałas Wioletta

Henke-Widzińska Jolanta

Kiszowara Ewa

Królicka Monika

Majewska Agnieszka

Mańko Martna

Mazur Alicja

Popiel Jolanta

Ptasznik Ewa

Ratajczak Marta

Rykier Wiesława

Sienicka Barbara

Stąpaj Paulina

Strzałka Agnieszka

Suchodolska-Obuchowicz Danuta

Trubiłowicz Monika

Zespół nauczycieli religii:

Wilk Jolanta-przewodnicząca

Bensz-Idziak Anna

Herbut Agnieszka

ks.  Golonka Robert

Kurosz Beata

Piwowarczyk Ireneusz

Zespół nauczycieli bibliotekarzy:

Lepak-Rzyman Małgorzata

Ostrowska Jolanta

Zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej:

Graczyk Urszula- logopeda

Kotowska Agata- psycholog

Kowalczyk Jowita - pedagog

Szczepuła-Szulen Ewa- logopeda

Zaremba Elżbieta- pedagog


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Galeria zdjęć

Informacje dla rodziców
· Zapobieganie i leczenie wszawicy

Rada Rodziców
· Rada Rodziców - kontakt

Samorząd uczniowski
· Wolontariat - gazetka

Świetlica szkolna

Festiwal

Akademia Przyszłości

Mały mistrz

Z informatyką Tu i Tam

Katedra matematyki

RSS
  Dodaj kanał RSS

2,343,859 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.