Drugoklasiści wzięli udział w Konkursie wiedzy o zdrowiu. Wyniki:I miejsce:Kacper Główka 2aGabriela Rogulska 2bII miejsce:Laura Sawaściuk 2cJagoda Rurarz 2dIII miejsce:Klaudia Kmiecik 2c Gratulacje dla wszystkich uczestników!Organizator: Katarzyna Dyrka
Informacja cze 22, 2026cze 22, 2026 INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW- ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU! cze 20, 2026cze 20, 2026 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW- ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU! cze 20, 2026cze 20, 2026 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026